O nás

Společnost PROAMMO Central Europe,spol. s r.o. je na trhu již od roku 2007.

K naším hlavním činnostem patří:

 

– Výroba balistické ochrany a taktického vybavení
– Prodej produktů zahraničních i tuzemských renomovaných značek
– Nákup, prodej a výroba zbraní  / nákup a prodej střeliva
– Obchod s vojenským materiálem
– Specializované kurzy

 

Mezi základní zákazníky společnosti  PROAMMO Central Europe, spol.s .r.o  patří ozbrojené složky státu. Od roku 2018 provozujeme i maloobchodní prodej.

Společnost PROAMMO Central Europe vyrábí balistické vesty jak pro skryté nošení, tak i pro vnější nošení pod značkou HD Tec. Naším primárním cílem je spokojenost zákazníka, proto používáme materiály vyráběné pouze v Evropě a USA u renomovaných firem jako např. Teijin, Honeywell, který vyrábí balistické materiály. V našich balistických vestách nenajdete materiály z Turecka, Koreje, Číny atd. díky čemuž můžeme zaručit kvalitu balistické ochrany, záruku na 10let. Základním balistickým materiálem je aramidová tkanina. Tato tkanina dodává celé balistické vložce velkou flexibilitu, stálost při různých klimatických podmínkách a zaručuje nízký trauma efekt při dopadu střely.
K dalším produktům, které vyrábíme patří taktické vybavení ( taktické vesty, sumky, pouzdra, atd.) Velkou pozornost věnujeme i materiálům, ze kterých tyto produkty vyrábíme. Mezi výrobce těchto materiálů patří značky jako Concordia, Teencate atd.  Používáme inovativní materiály s vysokou odolností a velkou kvalitou.
Převážnou část našich výrobků vyvíjíme v přímé spolupráci s ozbrojenými složkami, pro které je výrobek určen. Značnou část těchto výrobků bohužel nenajdete na našich stránkách, protože nejsou určeny pro širokou veřejnost. Takovéto výrobky prezentujeme s odstupem určitého času, jako naříklad balistické tričko Matrix, které je v ozbrojených složkách od roku 2013.

 

Dále zastupujeme zahraniční společnosti jako je CADEX Defence, UTM, Termoteknix, GSCI, Fischer Development Vega Holster, Fibrotex, Marom Dolphin, DRY Tech, , které patří ke špičce ve svém oboru. Veškeré tyto společnosti dodávají ozbrojeným složkám po celém světě vč. ČR.

 

Třetím směrem činností jsou specializované kurzy pro městské policie a soukromé agentury. Tyto kurzy provádí instruktoři s dlouholetou praxi v ozbrojených složkách státu. Kurzy jsou vždy připravované pro konkrétní potřebu zákazníka.